KONTAKT

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Drodzy Pacjenci

w związku z licznymi zapytaniami o możliwość e-konsultacji uruchomiliśmy dla Państwa taką usługę. Ważne, aby pamiętać, że E-konsultacja nie jest równoznaczna z wizytą i badaniem lekarskim, nie pozwala na podjęcie leczenia lub jego zaniechanie.

E- Konsultacja u dr n. med. Aldony Stachury, specjalisty chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej może dotyczyć:.

  • zapytań odnośnie konkretnego zabiegu z oferty;
  • analizy na podstawie przesłanych zdjęć,
  • wstępnej wyceny zabiegu

Aby skorzystać z e-konsultacji należy w formularzu kontaktowym wysłać konkretne zapytanie i dołączyć zdjęcia wysokiej jakości z różnych projekcji (Wybierz “Chose files” i dodaj zdjęcia). Na taką wiadomość odpowiadamy do 2 dni roboczych.

Aldona Stachura – ZnanyLekarz.pl

Placówki

LaPerla Warszawa

Warszawa, ul. Łowicka 21b/1

Beauty Skin

Warszawa, ul. Filarecka 3

Vanilla Clinic

Lubliniec, ul. Wieniawskiego 6b

Klinika Galena

Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 71

Bona Dea

Kraków, ul. Wodociągowa 47

Klinika Magnuccy

Katowice, ul. 3 Maja 34

Evo Medical Spa

Chorzów, ul. Lwowska 34

Polityka prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych podanych na Facebooku oraz w komunikatorze kontaktowym jest firma PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA ALDONA STACHURA ul. Armii Krajowej 196 lok. 10 40-750 Katowice. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: med.a.stachura@gmail.com lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Celem przetwarzania danych osobowych jest przygotowanie odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualne zawarcie umowy i kontakt związany z jej realizacją. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora oraz w przypadku zawarcia umowy- realizacja umowy. Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu udzielenia odpowiedzi bądź w przypadku zawarcia umowy do przez okres określony przepisami podatkowymi. Dane mogą być udostępniane podmiotom, współpracującym z administratorem w celu realizacji umowy. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych- przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu na ich przetwarzanie. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem (dane kontaktowe powyżej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.